Designer: Joomla Templates 3.2

Na základě zcela nepravdivého a očerňujícího článku publikovaného na webu peceoseniory.cz jsme se rozhodli napsat následující článek, který vysvětluje vznik a cíle webu peceproseniory.cz

O webu Peceproseniory.cz

Historie webu
Stránky Péčeproseniory.cz byly založeny na nové platformě podobného webu, který jeho objednatel nezaplatil a naše společnost toto řešení (hlavně katalogovou část) legálně zakoupila. Díky našim zkušenostem s internetovým marketingem a spolupracemi s dalšími weby jsme se rozhodli založit portál, který se bude věnovat tématům určeným pro seniory.

Obsah webu
Web byl spuštěn v roce 2013 a od té doby na něj bylo umístěno několik desítek článků. Snažíme se umisťovat na web články, které řeší aktuální problémy seniorů, klademe důraz na originální texty i fotografie, nekrademe texty z dalších obsahových webů.
Součástí stránek je i katalog firem, kde se může kterákoliv z firem registrovat (http://katalog.peceproseniory.cz/auth/registrace). Cena za roční interci firmy je 400,- Kč + DPH. Obrat stránek investujeme do propagace webu a jeho dalšího rozvoje.

Propagace webu
V rámci SEO investujeme do validního kódu stránek a do originálních textů článků. Dále realizujeme pravidelné soutěže, kterými odměňujeme bystré čtenáře. V lednu měli stránky 640 unikátnmích návštěvníků, v prvním týdnu v únoru už 937 návštěvníků.
Každý měsíc dostávají tipy na články i firmy čtenáři obsahových webů Turistika.cz, Sousede.cz (62.400 lidí).
Napsali o nás:
- http://magazin.sousede.cz/clanek/id/212
- http://www.turistika.cz/clanky/peceproseniory-cz-uzitecne-informace
- http://primavikend.cz/index.php/pro-seniory

Spolupráce
Máte zájem o spolupráci? Chcete slevu na inzerci - umístění v katalogu nebo upřednostnění? Napište nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč nás pomlouvá provozovatel webu Peceoseniory.cz?
- strach z konkurenčního webu
- špatné svědomí z nezaplacených pohledávek
- zveřejnění informací o pozadí webu .... podporuje soukromý projekt Sanatoria Inna (to je i provozovatelem webu)

TOPlist
Wednesday the 26th. vše pro seniory.