Designer: Joomla Templates 3.2

Zaznamenali jste rozmach tzv. portálů hromadného nakupování?

Jestli odpovídáte ano nebo ne, neuškodí si trochu vyjasnit tento pojem. Každopádně jde o výbornou možnost jak levně nakoupit anebo třeba jak na poslední chvíli  zajistit někomu blízkému krásný dárek.

Kolektivní nakupování (neboli hromadné nakupování) je označení pro nákupní strategii založenou na skupinové slevě pro zákazníka. Svůj rozmach zažilo v roce 2005 v USA. Je známo pod označením Tuángòu (vyslovováno „tuangu“), které označuje nákupní strategii založenou na skupinové slevě, pocházející z Čínské lidové republiky. Rozšířilo se dále do celého světa i do Evropy. V Česku je od roku 2010 zastoupeno některými tzv. „slevovými servery“.

Princip

Server s obchodníkem domluví slevu minimálně 40%[zdroj?] na službu nebo produkt za podmínek, že si jej minimálně objedná určitý počet lidí. Server vystaví nabídku na svých stránkách, které mají vysokou návštěvnost. Pokud návštěvníka sleva zaujme, objedná si daný produkt nebo službu - v této chvíli ještě neplatí. Když je dostatečný počet lidí, stává se sleva aktivní a až v této chvíli návštěvníci platí (blokace karet, PayPal a platba z účtu na účet). Pokud je již sleva aktivovaná, peníze se online platbami realizují ihned. Po zaplacení dostávají návštěvníci tzv. voucher, který obsahuje unikátní kód.

Většinou nabídky slev trvá pouze 1 den. Po ukončení nabídky slevy se odešle seznam unikátních kódů obchodníkům a pokud přijde zákazník s platným voucherem, dostane požadovanou službu nebo produkt na základě tohoto unikátního kódu. (zdroj: wikipedie).

Některé tzv. slevové servery se dnes nezaměřují pouz na kolektivní nakupování, ale přinášejí všechny možné podoby slev. Takový model si ukážeme na příkladu serveru s jedinečným a vševypovídajícím názvem : SLEVY.CZ.

Slevy.cz jsou specializovaným projektem, který již od roku 2005 denně vyhledává, nabízí a testuje nové slevy pro váš levnější nákup. K původním funkcím, jako jsou slevové letáky a kupóny na slevy zdarma, byly doplněny ještě hromadné slevy. Na slevy.cz si tak dnes můžete najít širokou škálu slev, ať už slevy na zboží nebo slevy na pobyty, ale také slevy přímo ve vašem městě. Nejčastěji jsou v nabídce slevy pro města: slevy Praha, slevy Brno, slevy Ostrava, slevy Hradec Králové, slevy Plzeň, slevy Ústí nad Labem a další.

Díky  bonusovému programu můžete na Slevy.cz ušetřit hned 2x!  Každá nabídka je ohodnocena určitým počtem kreditů a získanými kredity můžete zaplatit celý svůj příští nákup, nebo jen jeho část. 

Většina našich slev je kontrolována. Garantujeme tedy, že dostanete službu, kterou si kupujete. Pokud ne, tak za vás vyřídíme reklamaci a případnou pojistku. Slevy.cz mají mnoho stálých a  prověřených dodavatelů našich slev.

Pro registrované, ale i neregistrované uživatele pořádáme pravidelné soutěže - nejčastěji o wellness pobyty a víkendové pobyty pro dva, ale i o jiné hodnotné ceny a kredity na nákupy na Slevy.cz.

Všechny kupóny můžete upravit jako dárek. Na výběr máte 12  motivů na dárkových kupónech a možnost napsat osobní věnování je samozřejmá. Zvláště v čase, kdy se blíží Vánoce, nebo oslavy narozenin či jmenin vašich blízkých je možnost nakoupit dárek na slevách ideální. Nemusíte nikam do obchodu a v pohodlí svého domova zařídíte dárek, který potěší. Nebojte se využít Slevy.cz. Při jakémkoliv problému vám ochotně poradí a pomůží.

obr.: ukázka dárkového kuponu

dárkový slevový kupón


Slevy patří na
Slevy.cz  .......vyzkoušejte je !!!

Running sports | Nike Dunk Low Coast UNCL - Grailify
TOPlist
Thursday the 1st. vše pro seniory.