Designer: Joomla Templates 3.2

Výhoda pro pacienta:

Jak můžete profitovat z účasti klinického hodnocení:

V klinické studii přispějete významnou měrou k výzkumu nového léku, který může zásadně pomoci nejen Vám, ale i ostatním pacientům. Přiblížíme Vám, jaké výhody Vám Vaše účast přinese.

  • Přístup k lékům, které ještě nejsou dostupné na trhu

Pomocí terapie se zkušebním lékem Vám nabízíme možnost vyléčení nebo alespoň zmírnění průběhu Vašeho onemocnění, a to především tehdy, neexistuje-li na trhu jiný účinný, dostupný lék. V rámci klinického zkoumání se Vám tudíž otevře možnost terapie léky, které ještě neobdržely licenci pro jejich uvedení na trh.

  • Intenzivní kontrola Vašeho zdravotního stavu specializovaným lékařem

Během účasti na klinické studii a často i po jejím ukončení (v případě následného zkoumání) bude Váš zdravotní stav zvlášť intenzivně monitorován. Kontakt s Vaším lékařem se děje v krátkých časových odstupech.

  • Důkladná kontrola Vašeho zdravotního stavu přesahující klinický obraz nemoci

Způsob provedení klinické studie podle nejnovějších vědeckých poznatků je předepsán zákonem. Vedle výsledků relevantních pro studii je zpravidla zaznamenáváno i mnoho dalších údajů ohledně Vašeho zdravotního stavu, které jsou v rámci studie posuzovány a hodnoceny.

  • Přístup k účinným lékům i po skončení účasti na studii

I po skončení účasti na studii můžete nadále využívat možností, které se Vám nabízí v rámci zkoumané terapie, je-li tato pro Vás vhodná a napomáhá k zlepšení průběhu Vašeho onemocnění a neexistuje-li jiný pro Vás účinný a na trhu dostupný lék.(ne vždy u každé studie).

  • Účast na studii je bezplatná. Vaše výlohy Vám budou proplaceny

 Jsou Vám proplaceny náklady spojené s účastí na studii (zejm. cestovní náklady).

 

Klinické studie se můžete účastnit i Vy. Podívejte se na podmínky -ZDE-

 

short url link | 【6月上旬発売予定】 ナイキ エアフットスケープ モーション 全4色 - スニーカーウォーズ
TOPlist
Thursday the 1st. vše pro seniory.