Designer: Joomla Templates 3.2

Delfín travel organizuje seniorské zájezdy 55+. Svým klientům nabízí možnost dovolené ve více jak 30 zemích světa. Za poslední roky je nejoblíbenějším zájezdem naší cestovní kanceláře pobyt ve španělské Murcii. Zdejší laguna Mar Menor, která je právem nazývána Mrtvým mořem Evropy, patří díky léčivému bahnu mezi nejvyhledávanější destinace. Klienti si zde léčí kožní nemoci jako je lupénka, problémy s pohybovým aparátem, artrózu, revmatismus nebo alergie. Delfín travel zajišťuje svým klientům možnost talasoterapeutických procedur, které jsou velmi úspěšné a oblíbené.

Kromě pobytových zájezdů nabízíme ve Španělské Murcii také zájezdy zaměřené na pěší turistikucvičení jógy nebo zájezdy s cvičebním programem. Pro své klienty neustále připravujeme nová zpestření, jak trávit během dovolené volný čas. Klienti a jejich přání jsou pro nás na prvním místě.

Praha ( 7. 6. 2019 ) – Cestovní kancelář Delfín travel působí v oblasti cestovního ruchu od roku 2001. Ročně na dovolenou vyšle přes 13 000 klientů k jejichž přepravě využívá vlastní charterové lety. Od roku 2011 je v Česku jediným oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, který se zaměřuje na podporu sociální evropské seniorské turistiky.

Více informací o dovolené na Mar Menor: www.dovolenaproseniory.cz/destinace/mar-menor-pro-seniory-55

Více informací o talasoterapii: www.dovolenaproseniory.cz/destinace/mar-menor-pro-seniory-55/lecebne-procedury

Více informací o léčebných procedurách: www.dovolenaproseniory.cz/destinace/mar-menor-pro-seniory-55/lecebne-balicky/


 

Region Murcia na Turistika.cz:

Mapa Murcijský region

Ubytování Murcijský region

Letenky Murcijský region

Turistické cíle (11)

Buy Kicks | Air Jordan Sneakers
TOPlist
Saturday the 30th. vše pro seniory.